NASTAO JE HAOS: Golman učestvovao u akciji, pa dao gol u poslednjoj sekundi utakmice! (VIDEO)
Florin Rac slavi gol sa saigračima, Foto: Printscreen

LUDILO U KOMŠILUKU

Neverovatna scena stiže nam iz naše bratske komšijske zemlje

Rumunski golman Florin Rac postigao je pogodak sedmice u evropskim šampionatima.

To se desilo u 8. minutu sudijske nadokande na utakmici 3. rumunske lige između njegovog kluba Hunedoare i Kugira.

Nije neuobičajeno da golmani postižu golove u trenucima kada krenu u napad nakon nekog prekida, ali Rat je uspeo da zatrese mrežu iz akcije u kojoj je aktivno učestvovao dok se lopta kretala terenom.

Nakon što su gosti poveli sa 2:3 u 89. minutu, domaćini su bacili sve karte u napad, gde je stigao čak i golman Florin Rac. U poslednjem napadu savršeno je ispratio centaršut s desne strane i sjajnim udarcem glavom izjednačio je na 3:3.

Odmah nakon pogotka začuo se i poslednji sudijski zvižduk, a Racovi saigrači pohitali su ka svom golmanu koji je postao junak o kojem će se pričati narednih dana.