TOPOVSKI UDAR NIKOLE DRINČIĆA: Voša slavila, ali meč obeležile krvave scene! (FOTO)

SUPERLIGA

Igrač Zlatibora je morao da napusti meč, jer je otišao na ušivanje.

Vojvodina je kao gost pobedila Zlatibor sa 2:0.

Golove su postigli Nikola Drinčić u 58. minutu i Nikola Andrić u 78. minutu.

Meč je obeležio sjajan pogodak Drinčića, koji je po ko zna koji put dokazao da ima topvski udarac.

Osim lepog gola, meč je obeležio i krvavi duel Filipa Stamenkovića i Nemanje Čoviću u 16. minutu. Igrač Zlatibora je morao da napusti meč, jer je otišao na ušivanje.

Novosadski tim sada je drugi na tabeli sa 26 bodova, a Zlatibor je na začelju sa šest bodova.

Fudbaleri Indjije pobedili su na gostujućem terenu Bačku sa 2:1 Indjija je povela u 33. minutu golom Mihajla Neškovića, a domaći su izjednačili golom Miloša Zličića u 42. minutu. Pobedu Indjiji doneo je Nemanja Obradović pogotkom u 67. minutu.

Indjija je 13. na tabeli sa 15 bodova, a Bačka zauzima 17. mesto sa sedam bodova.

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na svom terenu ekipu Rada sa 2:1, u utakmici 12. kola Super lige Srbije.Pazar je poveo pogotkom Bojice Nikčevića u 28. minutu, a izjednačenje je usledilo posle autogola Abdulajea Sisea u 40. minutu.

Tri boda domaćinu doneo je Sise, koji je bio precizan u 43. minutu.

Posle nekompletnog kola, Novi Pazar je 12. u najjačoj ligi Srbije sa 15 bodova, dok je Rad na 16. mestu i ima devet bodova.

Novi Pazar će u 13. kolu gostovati Čukaričkom, a Rad će dočekati tim Zlatibora.

A dan je nastavljen mečom Voždovca i Proletera.

Meč je završen rezultatom 1:1, iako su Vojvođani imali prednost do 89. minuta.

Tada je bod svojoj ekipi doneo Stoisavljević. Prvi gol dao je Leandro u petom minutu.

Napredak je zahvaljujući golovima Mijića u 12. i 30. minutuspeo da pobedi Mačvu na gostovanju u Šapcu sa 2:1.

Superliga, 12. kolo:

Novi Pazar – Rad 2:1 (2:1) Nikčević 28, Sise 43 – Sise 40ag OFK Bačka – Inđija 1:2 (1:1) Zličić 42 – Nešković 33, Obradović 67 Zlatibor – Vojvodina 0:2 (0:0) Drinčić 57, Andrić 77 Proleter – Voždovac 1:1 (1:0) Leandro 5 – Stoisavljević 89 Mačva – Napredak 1:2 (0:2) Pejović 58p – Mijić 12, 30p 21.00 Crvena zvezda – Javor

Ponedeljak: 17.00 TSC – Čukarički 17.00 Metalac – Radnik 17.00Radnički – Partizan 17.00 Spartak – Mladost