Nek se pazi Sasuolo: Vijeira predator i genijalni Katai srušili Meraklije usred Niša! (VIDEO)

Superliga, 5. kolo

Crveno-beli izdemonstrirali silu
Objavljeno: 20:55h

90+2 minut - Utakmica je završena!

86. minut - Lagana završnica utakmice. Bez mnogo uzbuđenja!

75. minut - Ponovo dešavanja pred golom Radničkog. Srnić je privukao trojicu čuvara, a njegov udarac sa ivice šesnaesterca ide visoko preko prečke. Prethodno je imao i ovu priliku!

72. minut - Nova šansa za Zvezdu preko Plavšića. Šutirao je sa 20 metara levicom, ali tik pored leve stative golmana Konovalova!

68. minut - Meč je sada dosta izgubio na tempu! Očekivano!

60. minut - Deluje kao da se Radnički i dalje ne predaje, iako Zvezda vodi sa verovatno i nedostižnom prednošću!

54. minut - Zvezda vodi sa 3:0, strelac opet Katai!

49. minut - Prvu priliku u drugom poluvremenu imao je Džon Ruiz, posle sjajne dijagonale! Odlično je primio loptu, ali je Konovalov sprečio pogodak!

45. minut - Radoš Bulatović je dobio dva žuta kartona, pa je morao da napusti igru pre vremena!

40. minut - Sjajan tempo gledamo, samo se nadamo da neće pasti oko 60. minuta zbog umora igrača!

34. minut - Radnički igra sasvim solidno, ali ostavlja dosta prostora Zvezdi da kontrama pravi probleme!

29. minut - Arsić je imao priliku, šutirao je, ali pravo u Kahrimana!

27. minut - U prilici je bio Kanga, a pre toga je na drugoj strani Vlado Glođović propustio da svira penal za Radnički!

19. minut - Bomba Aleksandra Kataija!!! Kakav gol!

16. minut - Ugo Vijeira postiže gol! Asistirao mu je Mihailo Ristić, koji se sve bolje i bolje snalazi

14. minut - Zvezda lagano preuzima inicijativu!

10. minut - I dalje nema mnogo uzbuđenja na Čairu!

8. minut - Prva prilika na meču za Radnički!

1. minut - Utakmica je počela!

19:00 - Sve je spremno za početak meča! Atmosfera na stadionu u Nišu je fantastična, kao i uvek kada gostuje neki Večiti!

18:30 - Evo sastava za ovaj meč!

RADNIČKI (4-2-3-1): Konovalov – Al. Jovanović, Petrović, Bulatović, Stanković – Arsić, Popara, Apostolović, Pavkov, Stojanović – Mrkić.

CRVENA ZVEZDA (4-1-4-1): Kahriman – Petković, Rendulić, Fibel, Ristić – Le Talek - Poletanović, Kanga, Ruiz, Katai – Vijeira.