SADIK ĆE ŽELETI DA ZABORAVI SVOJ DEBI U ŠPANIJI: Napustio je teren pognute glave, ipak, jedna stvar raduje Partizan
Umar Sadik, Foto: Starsport©

segunda

Prvi minuti za bivšeg napadača crno-belih

Objavljeno: 18:46h

Neće po lepom pamtiti Umar Sadik debi u dresu Almerije, pošto je njegov novi klup poražen na gostovanju Logornjesu, rezultatom 1:0.

Nigerijac je u ponedeljak stigao u Andaluziju, a već danas je uspeo da zabeleži prve minute u novom klubu.

Sadik je u igru ušao u 46. minutu, ali nije uspeo da uradi ništa kako bi sprečio poraz Almerije, koja se nalazi u lošem periodu, pošto je pretrpela drugi poraz u poslednje tri utakmice.

Da stvar bude gora po Sadika, on je postigao gol u poslednjem minutu, koji je sudija ponito zbog igranja ruke.

Ono što može da raduje fudbalski klub Partizan jeste činjenica da je Sadik polako počeo da skuplja minute, odnosno da polako juri brojku od 50 utakmica, koliko je potrebno da bi Partizan zaredio na ime bonusa 500.000 evra.