NIKOLIĆ PREŽIVEO VELIKI DERBI: Bivši trener Partizana korača ka Ligi šampiona!

27. kolo premijer lige

Na dobrom je putu

Fudbaleri Lokomotive je remizirala sa Spartakom na gostujućem terenu u velikom derbiju Moskve - 1:1.

Ekipa Marka Nikolića je tako nastavila seriju bez poraza i na dobrom je putu da se plasira u Ligu šampiona sledeće sezone. Od kada je srpski stručnjak preuze Lokomotivu ona ne zna za neuspeh.

Trenutno imaju 50 bodova, četiri više od CSKA koji se nalazi na trećoj poziciji ruske Premijer lige.

Spartak je poveo golom Ponsa u 38. minutu, a tri minuta kasnije isključen je trener Tedesko zbog nesportskog ponašanja. Strateg Moskovljana se bunio zbog dosuđenog penala za Lokomotivu, koji je iskoristo Mirančuk za svoj osmi gol na meču.