NAPOLI ŠALJE ĐENOVU KA SERIJI B: Fiorentina i Kaljari bez golova!
Dris Mertens - Napoli, Foto: EPA

Serija a, 31. kolo

Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima ekipuĐenove sa 2:1, u utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Prednost Napoliju doneo je Dris Mertens u finišu prvog poluvremena, izjednačio je Edoardo Goldaniga u 49. minutu, a gol za pobedu gostujućeg tima postigao je Losano Irving u 66. minutu.

Napoli je trenutno peti na tabeli sa 51 bodom, dok je Đenova na 18. mestu sa 27 bodova, odnosno ima bod manje od Lećea koji je prvi iznad zone ispadanja.

Na meču Fiorentine i Kaljarija nije bilo golova. Kaljari je 11. na tabeli sa 40 bodova, dok je Fiorentina dva mesta ispod sa pet bodova manje.

Serija A, 31. kolo:

Utorak

Leče – Lacio 2:1 (1:1) (Babakar 30, Lučoni 47 – Kaisedo 5)

Milan – Juventus 4:2 (0:0) (Ibrahimović 62p, Kesi 63, Leao 67, Rebić 80 – Rabio 47, Ronaldo 53)