Nova Zvezdina goleada: Golčina Parkera, Kanga briljirao, Ruizov prvenac, Orlandić se nameće! (FOTO)

Novajlije se dokazuju

Miodrag Grof Božović je izveo kombinovani tim od igrača koji su igrali na dva različita meča prethodnog dana, ali i onih koji uopšte nisu nastupili
Objavljeno: 19:50h

U 51. minutu je dao četvrti gol na asistenciju kolege iz napada, potom nije iskoristio jedanaesterac, ali se iskupio samo dva minuta kasnije posle greške odbrane Brežica i povisio na 5:0.

Do kraja meča se upisao u strelce i Vučićević kome je to takođe bio debitantski gol kao i Ruizu, a onda možda i najlepši trenutak meča kada je zaboravljeni Parker iz voleja matirao protivničkog golmana. Konačan rezultat je postavio Plavšić.

Crvena zvezda - I poluvreme:Vićić, Petković, Luković, Fibel, Ristić, Poletanović, Babunski, Ruiz, Kanga, Srnić i Sikimić

II poluvreme: Stanković, Parker, Mičel, Račić, Anđelković, Avramovski, Ilić, Plavšić, Joveljić, Vučićević, Orlandić