AKO PARTIZAN SLAVI PROTIV ČUKARIČKOG, VOJVODINA SE OPROSTILA OD DRUGOG MESTA: Inđija šokirala Lalatove Lale!
Navijači Voše, Foto: Starsport©

Superliga, 29. kolo

Fudbaleri Inđije pobedili su danas na svom terenu Vojvodinu sa 2:0, u utakmici 29. kola Superlige Srbije.

Strelac prvog gola bio je Nebojša Bastajić u 23. minutu, a pobedu je obezbedio Stefan Purtić golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Inđija je ostvarila drugu uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u ligi i sa 25 bodova zauzima 13. mesto na tabeli.

Vojvodina je pretrpela šesti poraz i treća je sa 59 bodova. Novosađani imaju dva boda manje i utakmicu više od drugoplasiranog Partizana.

U poslednjem 30. kolu Inđija će igrati na gostovanju protiv Javora, a Vojvodina će dočekati Partizan.

Superliga Srbije, 29. kolo:

Petak:

Proleter – Javor 2:2 (1:1) (Joković 44, Mirosavljević 70 – Pavišić 17, Petković 56)

Rad – Voždovac 0:2 (0:0) (Hajdin 59, Stoisavljević 79)

Mačva – Spartak 1:4 (0:2) (Zukanović 74 – Nikolić 10, Vidaković 44, Bijelović 87, Dunđerski 90+1)

Napredak – Mladost 1:0 (1:0) (Spremo 21

Radnik – Radnički Niš 2:4 (1:1) (Đorđević 23, Makarić 77 – Mihajlović 42, 81, Kostić (AG) 72, Čumić 85)