TSC JE HIT SUPERLIGE: Zvezda ponovo izgubila, Lukić i drugari očitali lekciju šampionu Srbije!
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

Superliga, 29. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

U pretposlednjem 29. kolu Superlige Srbije Crvena zvezda je u Senti poražena od TSC-a rezultatom 2:1 (2:0).

Od samog starta je domaćin krenuo da igra napadački fudbal, što im se isplatilo u 12. minutu kada je Varga doveo TSC u vođstvo.

Svega par trenutaka kasnije, novi šok za Borjana, ovoga puta od Lukića koji je uspeo da postigne svoj sedamnaesti pogodak ove sezone i tako već u ranoj fazi meča donese svom timu ozbiljnu prednost.

Pokušavali su do kraja poluvremena gosti u crveno-belim dresovima u nekoliko navrata da savladaju Filipovića, međutim bezuspešno.

Ipak, u finišu se malo "zakuvalo" kada je Milunović u 78. minutu smanjio na 2:1, ali to je bio poslednji trzaj srpskog šampiona.

Na kraju, TSC zasluženo odnosi pobedu i postaje ekipa koja tokom cele sezone nije izgubila na svom terenu nijedan jedini meč.

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

90. minut - Kraj meča u Senti! TSC - C. Zvezda 2:1 (2:0)

78. minut - GOL: Milunović smanjuje rezultat! Zvezda ima još desetak minuta da dođe bar do boda.

45. minut - Kraj prvog poluvremena u Senti. TSC golovima Varge i Lukića ima lepu prednost od 2:0 protiv Crvene zvezde.

17. minut - GOL: Novi gol za domaćina! Lukić postiže svoj 17. pogodak ove sezone. TSC ima prednost od 2:0!

12. minut - GOL: TSC vodi sa 1:0 protiv Crvene zvezde, a strelac je Varga.

16.30 - Počela je utakmica između TSC-a i Crvene zvezde.

SASTAVI

TSC: Filipović, Varga, Tomanović, Tumbasević, Silađi, Zec, Đurić, Antonić, Babić, Grabež, Lukić

C. Zvezda: Borjan – Babić, Pankov, Degenek, Gajić – Jovičić, Nikolić – Gavrić, Ivanić, Vukanović – Tomane