GRAFIČAR MUČIO ZVEZDU U GENERALNOJ PROBI: Filijala se držala jedno poluvreme, a onda je usledila kanonada!

Prijateljska utakmica

Crveno-beli igraju trening meč protiv svoje filijale

Objavljeno: 13:01h

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su poslednji pripremni meč pred nastavak Superlige Srbije. Na glavnom terenu Marakane izabranici Dejana Stankovića savladali su Grafičar rezultatom 4:0 (0:0).

U prvom delu meča crveno-beli su mogli u nekoliko navrata da dođu do prednosti, ali su nominalni gosti u ljubičastim dresovima uspeli da poluvreme završe bez primljenog gola, a valja napomenuti da su pružili odličan otpor i veoma često bili na protivničkoj strani terena.

Već na startu nastavka, Aleksa Vukanović je zatresao mrežu Čupića i doveo svoju ekipu u vođstvo.

Ubrzo su se treneri odlučili na veliki broj izmena, pa su obe ekipe u znatno izmenjenom sastavu zaigrali do kraja meča.

Desetak minuta pre kraja meča Nemanja Milunović je sjajno skočio nakon kornera koji je izveo Gavrić i efektno glavom smestio loptu u mrežu. Svega par trenutaka kasnije i Boaći se upisao u listu strelaca posle centaršuta Gajića i tako postavio 3:0. Konačan rezultat je postavio Gajić u 86. minutu.

Na kraju, ubedljiva pobeda srpskog šampiona koji već u petak nastavljaju takmičenje u šampionatu protiv Rada na Banjiici i ukoliko osvoje barem bod na tom meču i zvanično će podići pehar za najboljeg u Srbiji, treći uzastopni.

Crvena zvezda: Borjan, Pankov, Babić, Petrović, Gobeljić, Rodić, Nikolić, Ben, Ivanić, Vukanović, Pavkov

Grafičar: Čupić, Dabić, Nikolić, Stanojev, Eraković, Stojić, Fićović, Cvetković, Odada, Marong, Krstović