BATE SLAVI MILIĆA: Spektakularna partija bivšeg igrača Zvezde!
Nemanja Milić, Foto: Starsport©

osmo kolo beloruskog prvenstva

Ušao je 71. minutu i rešio meč

Fantastičan meč priredili su nam Smolevičija i BATE Borisov u osmom kolu šampionata Belorusije. Posle prave drame i spektakularne partije Nemanje Milića BATE je stigao do pobede - 5:3.

Smolevičija je povela već u prvom minutu golom Barsukova, a do kraja prvog poluvremena BATE je golovima Skaviša, Staseviča i Bage okrenuo na 3:1 u svoju korist.

Činilo se da favorit u nastavku meča neće imati problema da dođe do tri boda, ali domaća ekipa je preko Šegrikoviča i Poea sredinom drugog poluvremena stigla do izjednačenja na 3:3.

Trener BATE Borisova potom reaguje uvođenjem Nemanje Milića na terenu u 71. minutu umesto Skaviša, a srpski napadač mu se odužio sa dva pogotka, najpre u 80. minutu, a onda i u poslednjim minutima nadoknade vremena - 5:3 za BATE koji je izbio na prvo mesto na tabeli sa 16 bodova, koliko ima i Slutsk.