KAKVA GOLČINA VLAHOVIĆA: Majstorija Srbina u Napulju za veliku pobedu Fiorentine!
Dušan Vlahović, Foto: Printscreen/Streamja

bravo

Mladi srpski napadač Dušan Vlahović vešto koristi minute u Fiorentini, pa je posle evrogola Interu polovinom decembra postigao i veoma efektan pogodak za vođstvo od 2:0 na gostovanju ekipi Napolija

Bivši napadač Partizana je ušao u igru u 66. minutu umesto Lirole i tek što se zagrejao, srpski fudbaler je u 74. minutu postigao efektan gol za 2:0 i izvesnu pobedu

Prethodno je Federiko Kjeza u 26. minutu doveo Fiorentinu u vođstvo, a gol Vlahovića je šesti ove sezone u svim takmičenjima.