BARSA SE SAPLELA NA ANOETI: Eibar preživeo Atletik, Dmitrović igrač meča!
Detalj sa utakmice na Anoeti, Foto: AP

primera, 17. kolo

Real Sosijedad je hit ovogodišnje Primere...

Fudbaleri iz Baskije su odoleli Barseloni odigravši 2:2 u 17. kolu La Lige.

Poveli su domaćini golom Ojarzabala sa bele tačke u 12. minutu, izjednačio je Grizman u 38. i to je bio konačan rezultat prvog dela.

Odmah po nastavku drugog dela, Suarez je doveo Barselonu u vođstvo i preokrenuo meč, da bi Isak u 62. minutu postavio konačnih 2:2.

Sosijedad se nalazi na četvrtoj poziciji sa 28 bodova, a Barselona je za sada na prvom mestu pošto ima utakmicu više od Real Madrida.

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Eibara odigrali su 0:0.

Na ovom meču se istakao Marko Dmitrović koji je bio igrač utakmice.

Imao je nekoliko zaista sjajnih odbrana!