DOBRE VESTI ZA ZVEZDU: Umalo da pukne bruka! Bajern jedva izvukao živu glavu u gostima kod najgoreg tima Cvajte!
Fudbaleri Bajerna, Foto: AP

kup nemačke, 2. kolo

Miler i Gnabri sprečili bruku

Fudbaleri Bajerna iz Minhena jedva su slavili na Bohumom, timom koji deli poslednje mesto u Cvajti!

Bavarci su bili bolji rezultatom 2:1 i to posle prekreta jer je domaći tim poveo pred sam kraj prvog poluvremena.

Strelci za pobedu su bili Serž Gnabri i Tomas Miler u 82. i 89. minutu, a posao je bio olakšan kada je u 88. Bela Kotčap isključen.

Bohum je pokazao kako može da se igra sa velikanom.

U ostalim mečevima Hamburg je izgubio od Štutgarta sa 2:1, Union Berlin je bio bolji od Frajburga, a Sarbriken je izbacio Keln.