Magični Lukas Perez smorio Atletiko, Barsa na krilima lucidnog Mesija do ubedljive pobede nad Valjadolidom!
Lukas Perez, Foto: EPA/Domenech Castello

primera, 11. kolo

Fudbaleri Alavesa i Atletiko Madrida podelili su bodove u meču 11. kola Primere.

Konačan rezultat bio je 1:1 iako su Jorgandžije imale prednost od 73. minuta pogotkom Alvara Morate.

Iskusni Lukas Perez je bio precizan u 83. minutu i tako doneo radost navijačima svog kluba. On je posle maestralnog prodora postigao prelep gol.

Atletiko je bar na kratko pretekao Barsu na drugom mestu, a Alaves je za sada lagan u sredini tabele i zauzima 13. poziciju.

A u drugom meču dana Barselona je demonstrirala silu na meču sa Valjadolidom.

Junak večeri bio je Lionel Mesi koji je postigao dva gola i podelio dve asistencije. Njegov treći pogodak je bio ujedno i njegov 50. u karijeri iz slobodnih udaraca za Katalonce.

Strelci u ubedljivoj pobedi pored njega bili su i Lengle, Vidal i Suarez.