KATASTROFA ZVEZDINIH OMLADINACA: Totenhem ponizio crveno-bele - 9:2!
Meč za zaborav, Foto: Starsport©

UEFA LIGA MLADIH

Klinci sa Marakane će dugo pamtiti meč trećeg kola UEFA lige mladih

Objavljeno: 18:14h

Omladinci Crvene zvezde doživeli su pravu katastrofu u Londonu, pošto su pretrpeli ubedljiv poraz od vršnjaka iz Totenhema 9:2.

Izabranici Slavoljuba Đorđevića su odigrali meč za zaborav, dok su Pevci pokazali očiglednu razliku u klasi.

Već nakon trideset minuta igre na semaforu je pisalo 3.0 za Totenhem. Uspeo je Burmaz soloprodorom do poluvremena da smanji rezultat i vrati veru crveno-belim da mogu doo pozitivnog rezultata, ali odmah na početku drugog dela igre usledio je novi udar Sparsa.

TOTENHEM – CRVENA ZVEZDA 9:2 (3:1) (Benet 3, Perot 30 , 32, 74. iz penala, 86, Robson 48, Etete 83, Vajt 91, Magoma 93 – Burmaz 43, Volkot 49 ag)

Smanjila je Zvezda u sledećem napadu, Volkot je pogodio sopstvenu mreću, ali to je bilo sve od crveno-belih, koji su doživeli pravi brodolom u nastavku.

Primili su čak pet golova i tako doživeli najveći poraz u istoriju, kada je reč o Omladinskoj Ligi šampiona.

Zvezda sada ima četiri boda, isto koliko i Totenhem, i nalazi se na trećem mestu na tabeli, sa tim što Bajern i Olimpijakos imaju utakmicu manje.