SUMNJIVO, DA NE MOŽE BITI SUMNJIVIJE: Penal za Zvezdu protiv Partizana zbog kojeg se Grobarima diže kosa na glavi!
Sporan detalj, Foto: Printskrin

sporan detalj

Šta vi kažete?

Objavljeno: 18:50h

Prvo kolo Omladinske lige Srbije otvorio je večiti derbi, koji je završen nerešenim ishodom - 1:1.

Crvena zvezda je povela golom Martina Novakovića u 27. minutu sa bele tačke, da bi Partizan izjednačio pred kraj drugog poluvremena, posle dobrog skoka Đurkovića.

Nakon omladinskog večitog derbija diglo se mnogo prašine zbog dosuđenog penala za crveno-bele, pa su pristalice Partizana masovno počele da kače sporan snimak na društvene mreže.

Grobari smatraju da je sudia Igor Stojiljković prestrogo pokazao na belu tačku. Deluje da su u pravu, pošto je konakt iz 26. minuta, koji je prethodio najstrožoj kazni, zaista blag.

Uostalom, pogledajte sami i procenite da li je Stojiljković opravdano dosudio jedanaesterac.