NAVIJAČI GAĐALI IGRAČE NOŽEVIMA: Neviđeno nasilje na utakmici! Huligani isukali mačete!
Detalj sa meča Indenpendijentea i Milionarisa, Foto: Printscreen/Youtube

LUDILO

Pobednosni gol za goste u poslednjem minutu nadoknade vremena postigao je Hansel Zapata

Poznato je da se navijači tuku tokom utakmice, a neverovatne scene su se desile u Kolumbiji tokom meča Indenpendijentea i Milionarisa.

Pobednosni gol za goste u poslednjem minutu nadoknade vremena postigao je Hansel Zapata što je izazvalo veoma veliki bes kod navijača Indenpendijentea.

Toliko su prostalice domaćeg tima bile besne da je u jednom trenutku sa tribina poleteo nož prema Davidu Mekalisteru, igraču Milionarisa.

Srećom oštrica ga nije pogodila, a Mekalister je nož pokupio sa trave i predao glavnom sudiji Karlosu Ortegi.

Posle duela, čelnici Milionarisa su otkrili da je nož pao blizu njihovog igrača i da je mogao ozbiljno da ga povredi. Utakmica je završena pobedom Milionarisa sa 2:1.