LUDILO, LUDILO, LUDILO: Juventus vodio, Napoli se vraćao, ali je Kulibali uništio veče navijačima gostiju!
Fudbaleri Juventus, Foto: AP/Roberto Bregani

serija a, 2. kolo

Napoli je sam sebi zapečatio sudbinu autogolom Koulbalija

Desio se pravi šok u drugom kolu Serije A, gde je Juventus dočekao Napoli, iako je ekipa Maurisija Sarija imala pobedu u šaci, gosti su uspeli da se vrate u igru, ali ipak u samoj završnici meča "stara dama" je uspela da savlada protivnike - 4:3-

Juventus je u prvih 20 minuta postigao dva gola, Danilo i Iguain su doneli radost domaćem timu, koji je dominirao nad "Napolitancima", koji bukvalno nisu znali gde udaraju.

U drugom poluvremenu Kristijano Ronaldo je postigao treči pogodak za "staru damu". Tada se već sve činilo gotovo.

Ipak, Napoli je u 66. minutu golom Manolasa ublažio predsnot ekipe iz Torina, da bi dva minuta kasnije Lozano smanjio rezultat na 3:2. U 81. minutu Đovani Di Lorenco je priredio pravi šok trećim golom.

Kada je sve mirisalo na remi, desio se opet preokret, pred sam sudijski zvižduk, Napoli je sam sebi zapečatio sudbinu autogolom Koulbalija.