SRBIJA NISU SAMO ZVEZDA I PARTIZAN: Najbolja utakmica Superlige igrana je u Novom Sadu - Voša do boda u 96. minutu!

5. kolo superlige

Sjajni TSC nije uspeo da uzme skalp izabranicima Nenada Lalatovića

Odlična utakmica odigrana je u Novom Sadu gde su se sastale dve neporažene ekipe. Vojvodina i TSC su posle četiri kola imali maksimalnih 12 bodova, a ni u petom nisu pretrpeli poraz – Vojvodina – TSC 2:2 (0:0).

Imali su fudbaleri iz Bačke Topole lepu šansu da ostvare i petu pobedu. Poveli su golovima Lukića u 49. i 63. minutu. Ipak, domaćii se nisu predavali.

Na 2:1 je smanjio Bojan Matić u 72. minutu, a konačnih 2:2 je postavio Vinsent Eze u šestom minutu sudijske nadoknade.

Zanimljivo je bilo i u Šapcu. Napredak je kao gost pobedio Mačvu 1:0, a jedini gol je postigao Pavićević u 71. minutu. Kruševljanima je ovo prva pobeda ove sezone.

SUPERLIGA SRBIJE – 5. KOLO

Nedelja Partizan – Rad 3:0 (1:0) (Ožegović 26, Stevanović 65, 89) Mačva – Napredak 0:1 (0:0) (Pavićević 71) Vojvodina – TSC Bačka Topola 2:2 (0:0) (Matić 72, Okeuhi 90+6 – Lukić 49, 63)

Subota Čukarički – Proleter 2:1 (1:0) (Docić 10 penal + – Pejić 74, c. k. Jovanović 58) Mladost – Radnmički Niš 1:1 (1:1) (Radivojević 17, c. k. Milošević 56 – Mihajlović 26) Spartak Subotica – Crvena zvezda 2:3 (1:1) (Tufegdžić 6, Dunđerski 80 – Vulić, Simić 49, Tomane 84) Inđija – Radnik 2:1 (1:1) (Rogač 33, Dimitrov 75 – Makarić 16)

Petak Voždovac – Javor 2:1 (2:1) (Nikolić 12 penal, Nišić 27 – Petković 10)