DUŠAN SILNI VLAHOVIĆ: Berluskoni i Galijani se poklonili srpskom napadaču!

sjajno

Klub Silvija Berluskonija i Adrijana Galijanija bio je blizu velikog podviga, ali onda je nekadašnji napadač Partizana imao drugačije planove

Fudbaleri Fiorentine su, uz dosta muke, pobedili Moncu u prvoj rundi Kupa Italije, a junak trijumfa „viole“ bio je Dušan Vlahović.

Gosti su poveli u 34. minutu, golom Brigentija i tu prednost su čuvali do finiša utakmice.

U 74. minutu u igru je ušao Dušan Vlahović i samo šest minuta mu je bilo dovoljno da donese svom timu izjednačenje.

Vlahović se odlično snašao i u 86. minutu, kada je svojim drugim golom doneo preokret, da bi Kijeza u 89. minutu postavio konačnih 3:1.

Pored bivšeg napadača Partizana, za Fiorentinu su igrali i to od prvog minuta Nikola Milenković i doskorašnji igrač Crvene zvezde Aleksa Terzić.