NASTAVLJA SE KOŠMAR ZA JOVIĆA U REALU: Zidan ga izveo napolje u 16. minutu utakmice!
Srbin neće po najboljem da pamti svoje prve dve utakmice, Foto: Profimedia

potrefilo se

Objavljeno: 08:43h

Fudbaleri Reala i Arsenal odigrali su 2:2 u meču internacionalnog Kupa šampiona, a izabranici Zinedina Zidana su nakon penala slavili pobedu.

Luka Jović se našao u prvoj postavi Madriđana, Zidan ga je spojio sa Benzemom, ali Jović je već u 16. minutu zbog crvenog kartona Naća morao da napusti teren. Bila je to taktička izmena Zidana, ostao je bez igrača u odbrani, pa je Varan ušao da popuni to mesto, a Jović na ranije tuširanje.

Srbin neće po najboljem da pamti svoje prve dve utakmice, posle loše partije protiv Bajerna, u drugom je morao van terena u uvodnim minutima igre, ali ne njegovom krivicom.

Srećom, ovo su pripremne utakmice i Jović će svakako dobiti svoju šansu, a raduje to što Zidan već ima poverenje u srpskog napadača.