BRIJAN NEDOVOLJAN BORDOU PROTIV PARTIZANA: Sadik i Lola presudili Francuzima, crno-beli sve bolji na pripremama!
Savo Milošević je odabrao startnih 11 za ovaj meč, a interesatno je da će se u prvoj postavi naći novo pojačanje u napadu Umar Sadik, Foto: Printscreen/Youtube/FK Partizan Beograd

espreso na pripremama

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-strim"

Objavljeno: 20:10h

Fudbaleri Partizana zabeležili su veliku pobedu protiv Bordoa u na pripremnom meču u Austriji.

Trijumfom od 2:1 potvrdili su odličnu formu, a navijače treba da raduje sjajna igra Umara Sadika kao i veliki povratak Sejdube Sume.

Upravo je taj dvojac postao tandem "Su-Sa" i oni su bili vinovnici prvog gola crno-belih. Suma je lepom loptom uposlio Sadika koji je obišao odbranu Bordoa i matirao golmana za 1:0.

U nastavku su crno-beli preko Lole Smiljanića povećali na 2:0, a počasni gol za Bordo postigao je Brijan u 83. minutu meča.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-strim".

2:1 - GOOOL: Brijan postiže gol za Bordo u 83. minutu!

2:0 - GOOOL: Lola Smiljanić je povećao prednost na 2:0!

1:0 - GOOOL: Umar Sadik postiže svoj prvenac u dresu Partizana protiv Bordoa!