VRATIO SE SAVIĆ, ZVEZDA SE ISPROMAŠIVALA: Crveno-beli ispustili pobedu protiv rumunskog prvaka!

espreso u austriji

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu:

Objavljeno: 22:10h

Fudbaleri Crvene zvezde su odigrali nerešno protiv Kluža na drugoj pripremnoj utakmici u Austriji - 1:1.

Prvo poluvreme su obeležili promašaji crveno-belih, koji su uspevali da stvore šanse, ali je realizacija bila problem. Jovančić je dva puta propustio da se upiše u listu strelaca, a moramo pohvaliti i sjajnog golmana rumunskog prvaka.

U nastavku Milojević je u igru ubacio Vujadina Savića, koji je sjajno skočio u 53. minutu posle centaršuta Bena i obradovao oko 300 Delija, koji su bordili srpskog šampiona u Vindišgarstenu.

Odgovorio je Kluž u 80. minutu. Vinisijus je bio najviši u skoku i dobrim trzajem glavom sproveo je loptu iza leđa Popovića.

80. minut - GOOOL: Uzvraća Kluž preko Vinisijusa, koji je udarcem glavom matirao Popovića. Zvezda - Kluž 1:1.

65.minut - GOOL: Zvezda vodi golom Vujadina Savića, koji je odlično skočio posle centaršuta Bena.

62. minut - Zapretili su igrači Kluža preko Hulija, ali nije bio dovoljno precizan i poslao je loptu pored gola.

51. minut - Zoran Popović je pokazao da je golmančina. Čuvar mreže Zvezde je skinuo zicer fudbaleru Kluža. Neverovatno!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Na terenu su Savić i Jirka, a teren su napustili Stojković i Rodić. Ponovo će Slovak igrati na pozicjiji desnog beka.

POLUVREME: Crvena zvezda - Kluž 0:0

40. minut - Prelepa akcija crveno-belih, sjajno je Marin proigrao Jovančića koji se majstorski oslobodio čuvara, ali je je fenomenalno reagovao golman Kluža Arlauskis.

Ben prvo poluvreme prati zajedno sa navijačima
Ben prvo poluvreme prati zajedno sa navijačimafoto: Espreso.co.rs

25. minut - Sa velike distance snažan udarac po zemlji Zvezdinog veziste Ivanića, lopta se odbila od golmana do Marina, koji je pokušao da zatrese mrežu, ali ponovo je bio siguran golman Kluža.

20. minut - Zvezda ima odličnu podršku na današnjem meču.

13. minut - Odličan pokušaj Marina. Jakim udarcem poslao je loptu pored desne stative. Sasvim dovoljno da podigne publiku na noge

4. minut - Prva prilika za Crvenu zvezdu. Kombinovali su napad Ivanić i Jovančić, ali je udarac veziste izblokiran.

17:35 - Utakmica je počela.

17:15 - Na tribinama ima mnogo navijča Crvene zvezde.

1 / 2 Foto: Espreso.co.rs