ZVEZDINA PRVA SEDMICA U AUSTRIJI: Krstović odmah pokazao čime raspolaže! Boaći spreman za rešetanje!
Marko Marin prvi put sa trakom oko ruke, Foto: Espreso.co.rs

Sva dešavanja sa meča ste pratili u našem lajv-blogu

Objavljeno: 20:25h
Nikola Husein

Fudbaleri Crvene zvezde uspešno su započeli pripreme u Austriji.

Prvi protivnik je bio lokalni niželigaš Vindišgarsten, a crveno-beli su bili ubedljivim rezultatom 7:0.

Milojević je izveo dva sastava koja su igrala po poluvreme. Mirko Ivanić je načeo domaćina golom u 8. minutu, a do kraja poluvremena istakao se raspoloženi Boaći sa dva pogotka.

Od 46. minuta je zaigrao drugaciji sastav iz prvog dela i nastavio u istom ritmu. Dvostruki strelac bio je Veljko Simić, dok su se u listu strelaca upisali i novajlija Krstović, Vukanović.

Naredni meč na pripremama je 22. juna kada će za protivnika imati daleko ozbiljniji tim Kluža.

FK CRVENA ZVEZDA - I POLUVREME: Popović, Jirka, Stojković, Milunović, Rodić, Jovančić, Čaušić,Ivanić, Jevtović, Marin i Boaći.

FK CRVENA ZVEZDA - II POLUVREME: Stanković, Gobeljić, Savić, Konatar, Jirka, Vulić, Gavrić, Simić, Ben, Krstović i Vukanović.

Sva dešavanja sa meča ste pratili u našem lajv-blogu:

90. minut - Kraj utakmice!

75. minut - Simić je postigao sedmi gol! Vodi Crvena zvezda sa 7:0.

70. minut - Prvenac Krstovića u dresu Zvezde. Odično je Simić pronašao bivšeg napadača Zete, koji je samo ćušnuo loptu u mrežu.

67. minut - Sjajan gol Veljka Simića, koji je postigao veoma lep gol.

55. minut - Mladi Gavrić odlično je uposlio Bena, koji je pronašao Vukanovića, a naš napadač iz neposredne blizine glavom je zatresao mrežu!

48. minut - Velika šansa za Vujadnina Savića, koji je loše šutirao glavom sa peterca.

46. minut - Vladan Milojević je zamenio svih jedanaest igrača.

Poluvreme - Crvena zvezda vodi sa 3:0 protiv Vindišgarstena posle prvih 45 mintua igre.

41. minut - Zanimljiva scena na klupi Crvene zvezde, gde sedi Nenad Milijaš, ali ovoga puta u ulozi trenera.

Stručni štab crveno-belih
Stručni štab crveno-belihfoto: Espreso.co.rs

37. minut - Ričmond Boaći se po drugi put upisao u strelce, pošto se najbolje snašao u kaznenom prostoru.

31. minut - Crvena zvezda vodi sa 2:0. Marin je započeo akciju, Jevtović se inteligentno ubacio i dobrim pasom spojio je sa golom Boaćija, kome je ostao lakši deo posla.

22. minut - Jirka je pokušao sa distance, ali je njegov udarac završio pored gola.

9. minut - Posle početne inicijative Mirko Ivanić šutira sa ivice šesnaesterca i pogađa za početno vođstvo.

18.30 - Sastav Crvene zvezde za današnji meč.