Fudbaleri SPALA, Foto: EPA/Filippo Venezia

SERIJA A, 35. KOLO

Već na početku meča je bilo jasno šta se sprema Kjevu

Objavljeno: 22:27h

Fudbaleri SPALA definitivno su uspeli da obezbede Seriju A i naredne sezone.

Oni su na gostovanju pobedili odavno prežaljeni Kjevo sa 4:0 i na tri kola pre kraja i matematički su obezbedili opstanak.

Već na početku meča je bilo jasno šta se sprema Kjevu. U 8. minutu, Felipe je načeo domaćina, u nastavku je postigao još jedan gol, a u pogađali su još i Flokari i Felipe.

U drugom meču dana Udineze i Inter su odigrali bez golova, i tako su Zebre došle veoma blizu opstanka, a Neroazuri su gotovo siguran putnik u Ligu šampiona i uprkos remiju sa potencijalnim davljenikom.