PARTIZANOVA POBEDA ZA SPAS SEZONE: Mladost prepustila crno-belima mesto koje vodi u Evropu!

superliga srbije, plej-of 4. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 19:56h

Fudbaleri Partizana savladali su Mladost iz Lučana i tako se popeli na četvrto mesto Superlige Srbije pred završna tri kola.

Rezultat je bio 2:1 u korist crno-belih, a vrlo lako je mogao da bude i ubedljiviji da su izabranici Save Miloševića iskoristili još neku šansu kojih je bilo na pretek.

Već u 11. minutu meča Rikardo je doveo Partizan u vođstvo posle sjajne asistencije Tošića i sa tim rezultatom se otišlo na veliki odmor.

Rikardo postiže prvi gol na meču
Rikardo postiže prvi gol na meču foto: Starsport©

U nastavku je Tošić posle lepe akcije sa Nikolićem pogodio za 2:0, da bi Rikardo nedugo zatim promašio jedanaesterac koji je načinjen nad Šehovićem.

Igrao se 85. minut kada je Bojić šutirao sa više od 25 metara, a lopta zakačila štopera Partizana, promenila smer i završila iza Stojkovića.

Ovom pobedom ekipa Partizana je stigla do pozicije četiri, a u narednom kolu će dočekati fudbalere Napretka, dok će Lučanci na Marakanu.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

KRAJ MEČA Partizan - Mladost 2:1

84. minut - GOOOL: Bojić je smanjio na 2:1 u završnim minutima meča. Lopta je zakačila jednog fudbalera Partizana i promenila smer, a Stojković je samo ispratio kako ulazi u mrežu.

77. minut - Još malo više od 10 minuta do kraja meča. Mladost ne uspeva da postigne pogodak i tako "zakuva" u finišu utakmice, dok crno-beli konstantnim napadima čuvaju prednost stečenu do sada

61. minut - Penal za Partizan nakon kontakta igrača gostiju sa Šehovićem, ali Rikardo nije uspeo da postigne drugi gol na meču pošto ga je Rosić pročitao

58. minut - GOOOL: Lepa akcija Tošića i Nikolića koju crno-bela "sedmca" kruniše golom za 2:0

54. minut - Otvorili su se i gosti, Pavlović je probio po levom boku, zavrnuo u peterac, ali Stojković se našao na pravom mestu

49. minut - Sjajna kombinacija Rikarda i Tošića, međutim ništa od 2:0 za Partizan

48. minut - Pretenciozan šut Smiljanića na startu drugog dela

POLUVREME Partizan - Mladost 1:0

42. minut - Spetljao se Nikolić pred golom Mladosti iako je imao dobru priliku za pogodak

26. minut - Ponovo se Rikardo našao u šansi, ali nije uspeo da realizuje veoma izglednu situaciju za 2:0

25. minut - Crno-beli imaju inicijativu u prvom delu poluvremena i "pletu mrežu" oko gola gostiju

11. minut - GOOOL: Rikardo dovodi Partizan u vođstvo na asistenciju Tošića

1. minut - Tošić je imao prvu priliku na meču, ali šutira direktno u Rosića

18:00 - Meč je počeo

SASTAVI

Partizan: Stojković - N. R. Miletić, Marković, Ostojić, Šehović - Zdjelar, Smiljanić - Tošić, Nikolić, Pantić - Rikardo

Mladost: Rosić - P. Jovanović, Milošević, Šatara, Leković - Andrić, Pešić - Pavlović, Radivojević, Bojić - Bojović