NOVA FUDBALSKA MAGIJA DUŠANA TADIĆA: Dva gola i asistencija za Ajaks na prvom mestu!
Dušan Tadić je doneo novu pobedu Ajaksu, Foto: EPA/Olaf Kraak

Eredivizija

Fantastični Srbin stvarno ne može biti zaustavljen

Dušan Tadić i njegova klinčadija iz Ajaksa grabe ka tituli šampiona Holandije.

Pred "kopljanicima" je, istina uz dosta muke, pao Vitese 4:2 i sada su ponovo prvi na tabeli Eredivizije.

A sve zasluge za to ponovo idu na račun srpskog reprezentativca, koji je odličnom asistencijom i sjajnim kretanjem strelca Zijeha doneo prednost u 41. minutu.

Potom u drugom poluvremenu dva penala za Ajaks i oba puta je bio precizan sa kreča Srbin, a između dva njegova pogotka ugurao se i kapiten Matijs de Liht.

Dušan Tadić je na ovom meču stigao do 34 gola i 21 asistencije u svim takmičenjima ove sezone.