ČELSI SE OBRUKAO: Barnli odigrao za Mančester junajted i Arsenal!
Gol Gonzala Iguaina nije bio dovoljan za pobedu Čelsija, Foto: AP/Kirsty Wigglesworth

PREMIJER LIGA, 35. KOLO

Plavci sada imaju 67 bodova, Tobdžije 66, a Crveni đavoli 64 i utakmicu manje u odnosu na tim sa "Stamford Bridža"

Fudbaleri Čelsija remizirali su na svom stadionu protiv Barnlija, 2:2 u 35. kolu Premijer lige.

Meč je počeo sjajno pošto su se mreže tresle čak tri puta u prvih 14 minuta. Prvo je Hendrik u 8. minutu doveo goste u vođstvo. Radost Barnlija je kratko trajala pošto je četiri minuta kasnije izjednačio Ngolo Kante, a preokret je napravio Gonzalo Iguain pogotkom u 14. minutu.

Šok je po Plavce došao je u 24. minutu kada je Ešli Barns na asistenciju Vuda izjednačio na 2:2. Od Čelsijevog remija, najviše su profitirali Arsenal i Mančester junajted koji su ostali su u trci za mesto koje vodi u Ligu šampiona. Plavci sada imaju 67 bodova, Tobdžije 66, a Crveni đavoli 64 i utakmicu manje u odnosu na tim sa "Stamford Bridža".

Premijer liga, 35. kolo

Mančester siti – Totenhem 1:0 (1:0) (Foden 5)

Bornmut – Fulam 0:1 (0:0) (Mitrović 53p)

Hadersfild – Votford 1:2 (0:1) (Ern-Grant 90+3 – Delofeu 5, 80)

Vest Hem – Lester 2:2 (1:0) (Antonio 37, Perez 82 – Vardi 67, Barns 90+2)

Vulverhempton – Brajton 0:0

Njukasl – Sautempton 3:1 (2:0) (Perez 27, 31, 86 – Lemina 59)

Everton – Mančester junajted 4:0 (2:0) (Rišarlison 14, Sigurdson 28, Dinje 56, Volkot 64)

Arsenal – Kristal Palas 2:3 (0:1) (Ozil 47, Obamejang 77 - Benteke 17, Zaha 61, Mekartur 69)

Kardif – Liverpul 0:2 (0:0) (Vijnaldum 57, Milner 81p)