LACIO NE ODUSTAJE OD EVROPE: Rimljani srušili nejaki Udineze!
Fudbaleri Lacija proslavljaju autogol igrača Udinezea, Foto: EPA/Alessandro di Meo

SERIJA A, ODLOŽEN MEČ 25. KOLA

Posle sumnjive situacije u šesnaestercu domaćih, dosuđen je penal za Udineze

Fudbaleri Lacija ne žele da se odreknu plasmana u evrokupove naredne sezone.

U odloženoj utakmici 25. kola Serije A, Nebeskoplavi su sa 2:0 pobedili Udineze na domaćem terenu. Prvo je Ćiro Imobile odlično uposlio Kaiseda koji je u 21. minutu savladao protivničkog golmana. Već tri minuta kasnije, vođstvo Lacija je bilo duplirano. Gosti su postigli autogol kada je Sandro zatresao sopstvenu mrežu. seda u 21. minutu.

Do kraja meča, Udineze je imao priliku da smanji rezultat. Posle sumnjive situacije u šesnaestercu domaćih, dosuđen je penal za Udineze u 51. minutu, ali De Paul nije uspeo da pogodi gol Lacija.