GOLEADA U SUBOTICI: Pocrvenela Mačva slavila, nule u Vranju i Novom Sadu!
Fudbaleri Spartaka iz Subotice, Foto: Starsport©

Superliga, 26. KOLO

Subotičani su vezali dve pobede i zauzimaju 10. mesto na tabeli Superliga sa 26 bodova

Fudbaleri Spartaka pobedili su u Subotici Radnik iz Surdulice sa 3:2.

Radnik je poveo u 26. minutu golom Igora Zlatanovića, a zatim je dva gola za domaće postigao Nemanja Obradović, u 44. i 47. minutu. Izjednačio je Bogdan Stamenković u 81. minutu, a pobedu Spartaku doneo je Vladimir Otašević u trećem minutu nadoknade vremena.

Subotičani su vezali dve pobede i zauzimaju 10. mesto na tabeli Superlige sa 26 bodova. Radnik je osmi sa 32 boda.

Mačva je u gostima pobedila Bačku sa 1:0. Jedini strelac na utakmici bio je Gavrić u sedmom minutu sa bele tačke. Domaći tim nije uspeo da postigne gol iako je gostujući tim utakmicu završio sa devet igrača. Crvene kartone u ekipi Mačve dobili su Obrovac i Tošić.

Mreže su mirovale u Vranju gde je Dinamo igrao protiv Čukaričkog i u Novom Sadu gde je Proleter dočekao Rad.

Superliga, 26. kolo

Radnički Niš - Mladost 1:0 (1:0) (Ranđelović 40)

Napredak - Vojvodina 0:0

18.00 Crvena zvezda - Zemun

Dinamo - Čukarički 0:0 (0:0)

Spartak - Radnik 3:2 (1:1) (Obradović 44, 47, Otašević 90+3 - Zlatanović 26, Stamneković 81)

Bačka - Mačva 0:1 (0:1) (Gavrić 7p)

Proleter - Rad 0:0 (0:0)

Voždovac - Partizan 1:0 (0:0) (Srnić 60)