PORAZ ZA KRAJ: Gordićeva greška za oproštaj od Lige šampiona!
Omladinci Crvene zvezde poraženi su od PSŽ u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona, Foto: Starsport©

lš za omladince, 6. kolo

Liverpul i PSŽ idu dalje pošto su uspeli da osvoje 13 bodova

Omladinci Crvene zvezde doživeli su poraz u poslednjem kolu Lige šampiona od ekipe PSŽ-a rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Muinga u 82. minutu meča koji se igrao na Banovom brdu i tako ostavio crveno-bele klince na samo jednom osvojenom bodu iz prvog kola protiv Napolija. Meč je odlučila greška golmana Miloša Gordića u 83. minutu kada je promašio loptu i omogućio Arnou Muingi da postigne gol na praznu mrežu.

1 / 13 Foto: Starsport©

Liverpul i PSŽ idu dalje pošto su uspeli da osvoje 13 bodova, dok je trećeplasirani Napoli takođe morao da završi takmičenje posle ubedljivog poraza u Engleskoj od čak 5:0.