BOMBA PINAMONTIJA SLOMILA SRCE KJEZI I DRUGARIMA: Fiorentina vodila do 88. minuta, ali ostala bez celog plena!
Federiko Kjeza u bedaku, Foto: AP

Serija a, 12. kolo

Kada budete videli ovu bombu, mislićete da je šutirao, u najmanju ruku Stiven Džerard

Objavljeno: 22:40h

Frozinone i Fiorentina odigrali su nerešeno na otvaranju 12. kola italijanske Serije A rezultatom 1:1 (0:0).

Federiko Kjeza je asistirao Marku Benasiju za vođstvo od 1:0 u 47. minutu. Bio je to fantastičan pogodak, odlično su se snašla obojica napadača.

Ali, šta tek reći o golu koji je za izjednačenje postigao Pinamonti u 88. minutu. Pogledajte pa prosudite sami.

Bilo kako bilo, Viola i dalje ne zna za pobedu na strani, a bila je tako blizu.