GOLMAN PARTIZANA POLUDEO ZBOG REZULTATA U NOVOM SADU: Sasuo ozbiljnu paljbu po srpskom fudbalu, čak je i psovao!
Nemanja Stevanović u dresu Partizana pored Kljajića, Ostojića i Miletića, Foto: Dado Đilas

NE MOŽE DA TRPI TO...

Dokle više ovako? Kada će sve to da prestane i zašto neće?

Golman Partizana koji je trenutno pozajmljen Čukaričkom Nemanja Stevanović nije mogao da ćuti posle dešavanja u Novom Sadu. Drugi krug Superlige Srbije počeo je utakmicom na ‘Karađorđu’, gde je Proleter vodio protiv Radničkog iz Niša, ali su gosti za dva minuta u drugom poluvremenu iz penala i komičnim autogolom preokrenuli upisali drugu vezanu pobedu (za poraz ne znaju od 29. jula).

To je izazvalo puno reakcija ljubitelja fudbala na društvenim mrežama, a oglasio se i jedan učesnik ovog takmičenja.

Instastori Nemanje Stevanovića
Instastori Nemanje Stevanovića foto: Instagram

Stevanović je prošle nedelje, za one koji ne znaju, imao raspravu i umalo obračun sa sudijom na utakmici protiv Mladosti u Lučanima koju je njegov tim dobio rezultatom 4:3.