ČUDA SU MOGUĆA KAD JE ON U TIMU: Ako gubiš na poluvremenu ubaci Dejana Lekića i pobedićeš sa 5:1!
Majstor ostaje majstor, Foto: Print Screen Youtube

novi gol srbina

Neverovatan preokret Kadiza u 12. kolu Segunde

Umeo je da pravi čuda dok je igrao za Crvenu zvezdu Dejan Lekić, svi se sećamo legendarne utakmice protiv Dinama iz Tibilsija, a sada je nešto slično ljubimac Severa učinio i u Španiji.

Njegov Kadiz je gubio na poluvremenu sa minimalnim rezultatom od Elćea, ali je ulazak Dejana Lekića u 46. minut promenio sve. Uraganski nalet domaće ekipe i do 75. minuta na semaforu je pisalo 5:1 u korist Lekićevog tima.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde je jedan od najzaslužniji za neverovatan preokret Kadiza, bio je strelac drugog gola za svoj tim i zaslužio epitet najboljeg aktera utakmice.