PENALI KAO NA TRACI, GOLČINA SA POLA TERENA: Ne pomaže Azar, Frajburg pobedio za osmehe Bajernovih navijača!
oDLI, Foto: EPA

BUNDES LIGA

Sjajna utakmica, prelepi golovi, čak dva penala

Objavljeno: 22:56h

Fudbaleri Frajburga savladali su na svom terenu ekipu Borusije iz Mehengladbaha rezultatom 3:1.

Ovaj poraz Mehena obradovao je navijače vodećeg Bajerna pošto je tim Ditera Hekinga na drugom mestu sa samo tri boda manje od prvoplasiranog,

Petersen je pogodio u prvom minutu sa bele tačke da bi Torsrten Azar poravano takođe iz jedanaesterca i vratio Borusiju dvadeset minuta kasnije u meč.

Drugo poluvreme potpuno je pripalo domaćoj ekipi, prvo je Valdšmit poravnao rezultat, da bi Heler u sudijskoj nadoknadi postigao prelep pogodak sa nešto manje od pola terena za potvrdu Frajburgovog trijumfa.

BUNDES LIGA 9. KOLO

Frajburg - Menhengladbah 3:1 (1:1) (Petersen 1. penal, Valdšmit 57, Heler 90+4 - Azar 20. penal)