DA LI JE NAJSKUPLJEM TIMU IZ GRUPE OVO POTREBNO? Sudija gadno oštetio Zvezdu protiv Liverpula!
Momenat kada Stojković "obara" Manea, Foto: Printscreen

PRESTROGO

Nemac izgleda da je od sunarodnika Briha dobio instrukcije za suđenje na ovom meču...

Objavljeno: 22:35h

Najskuplji tim u grupi C u kojoj nastupa Crvena zvezda ima engleski Liverpul. Njihova vrednost je oko 880 miliona evra. Njihov osrednji fudbaler Žoržinjo Vajnaldum košta nešto manje od celog tima Zvezde. Najskuplji fudbaler u ovoj ekipi je Muhamed Salah i njegova cena je po ovom sajtu 150 miliona.

E sada, da li takvoj ekipi treba sudijska pomoć pri rezultatu 2:0 protiv Crvene zvezde koja vredi tačno 20 puta manje (negde oko 45 miliona evra)?

Mi mislimo da ne, ali sudija Zibert nije to mislio.

Momenat remplovanja zbog kog je sviran penal
Momenat remplovanja zbog kog je sviran penal foto: Reuter

On je u 50. minutu svirao penal za Redse posle starta Filipa Stojkovića nad Sadiom Maneom, a delovalo je da je bilo čisto remplovanje.

Salah je bio precizan sa bele tačke i doneo je svom timu prednost od 3:0.

Čini se da je nemački sudija Zibert oštetio crveno-bele.

Da stvari budu još gore, 20 minuta kasnije sudija je svirao još jedan penal, ali ga je na fantastičan način odbranio Milan Borjan.