MILOJEVIĆEV SIN VODIO VOŠU DO ČETVRTFINALA: Lalatov Radnički dao 4 komada u prvom poluvremenu, šok na Banovom brdu!
Nemanja Milojević - strelac prvog gola za Vošu, Foto: Starsport©

1/8 kupa srbije

Superligaški derbi pripao Subotičanima

Objavljeno: 19:13h

Vojvodina je u četvtfinalu Kupa Srbija, pošto je savldala prvgoligaša Sinđelić rezultatom 4:0.

Prvo poluvreme u Novom Sadu nije nagoveštavalo debakl izabranika Radomira Kokovića, gosti su odolevali i na odmor su otišli sa povoljnim rezultatom.

Nastavak je doneo sjajnu igru domaće ekipe, Nemanja Milojević je načeo Orlove, da bi osam minuta kasnije Đuričin duplirao prednost.

U 67. minutu Đuić je povisio na 3.0, da bi konačan rezultat i tačku na ubedljv trujmf Voše u 1/8 finala stavio je Damjan Gojkov u 76. minutu,.

Nakon susreta trener Novosađana Dragomir Okuka rekao je da je ovaj meč došao u teškom trenutku za njegov tim - "posle dobre igre i nesrećnog poraza od Čukaričkog".

Radički je ceo posao završio u prvom poluvremenu i već je nakon prvih 45. minuta vodio sa 4:1 u Dobanovciama. Budućnost nije uspela da pruži veći otpor i Lalatovićeva ekipa se rutinski plasirala u 1/4 Kupa Srbije.

U susretu dva superligaška tima Spartak je savldao Mačvu minimalnim rezultatom i obebedio plasman među osam najboljih ekipa.

Ekipa Čukaričkog pretpela je debakl na svom terenu pošto je Mladost iz Lučana savladala Brđane rezultatom 4:1.

Još jedan debakl pretrpeo je Borac u Čačku gde ga je Napredak pregazio rezultatom 4:0.