Veljković srušio Hertu bez Grujića, Bajern kiksnuo!

bundesliga

Naš reprezentativac postigao pobedu u pobedu svog tima

Objavljeno: 07:58h

Verder Bremen u kojem igra reprezentativac Srbije Miloš Veljković slavio je kod kuće protiv Herte 3:1, a Marko Grujić nije igrao u ovom meču zbog povrede.

Upravo je naš internacionalac postigao jedna pogodak, a to je bio onaj za 2:0, kada je glavom savladao golmana ekipe iz Berlina posle centaršuta Nurija Šahina iz kornera.

Klub iz Bremena se ovom pobedom nad direktnim kandidatom za mesto na tabeli popeo na drugo mesto i sada ima bod više od Herte.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena i Augzburga odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici petog kola Bundeslige.

Bajern je tako upisao prvi remi od početka sezone, ali je i dalje prvi na tabeli sa 13 osvojenih bodova. Augsburg je na 12. poziciji sa pet bodova.

Šampion Nemačke poveo je u 48. minutu golom Arjena Robena, a izjednačio je Feliks Gece tri minuta pre kraja meča.

Fudbaleri Frajburga pobedili su na svom terenu Šalke sa 1:0 pogotkom Niderlehnera u 52. minutu.

Frajburg je na devetom mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Šalke i dalje najneprijatnije iznenađenje u novoj sezoni pošto je i dalje bez bodova.

Fudbaleri Hofenhajma su u gostima slavili protiv Hanovera sa 3:1. Hofenhajm je peti na tabeli sa sedam bodova, dok je Hanover na pretposlednjem mestu sa dva boda.

Bundesliga, 5. kolo:

Utorak:

Verder Bremen - Herta 3:1 (2:0) (Harnik 11, Veljković 35, Kruze 66 - Dilrosun 53)

Bajern - Augzburg 1:1 (0:0) (Roben 48, Gece 87)

Frajburg - Šalke 1:0 (0:0) (Niderlakher 52)

Hanover - Hofenhajm 1:3 (0:1) (Fulkrug 55 pen. - Brenet 20, Kaderabek 49, Belfodil 90+4)