Veljković i Verder poklekli u finišu, goleada u Frajburgu završena bez pobednika!

Bundesliga, 3. kolo

Srpski defanzivac nije mogao ništa

Objavljeno: 22:11h

U trećem kolu Bundeslige sastali su se Verder i Nirnberg, a meč je završen nerešenim rezultatom 1:1.

Ekipa u kojoj igra Miloš Veljković povela je u 26. golom Maksimiliana Egeštajna, a gosti su izjednačili u samoj završnici meča golom Virdžila Misiđana.

NE PROPUSTITE

Dragan Stojković u epizodi "kolut unazad": Ne zna se da li je luđi Piksi ili srpski komentator!

U drugom meču dana, 55 sekundi bilo je potrebno Frajburgu da dođe do gola, Gondorf je odlično reagovao glavom. Insua je golčinom sa ivice kaznenog poravnao rezultat.

U nastavku je viđen odličan fudbal, iskusni Mario Gomez je na početku drugog dela doveo Štutgart u vođstvo, ali je ubrzo Frajburg došao do izjednačenja pogotkom Gondorfa. Najbolji pojedinac na meču pogodio je iz slobodnog udarca u 52. Četiri minuta kasnije i novi gol Gomeza, odično je Nemac iskoristio loptu Insue.

Konačan rezultat i pravednu podelu bodeva Frajburgu je doneo rezervista Đanluka Valdšmit.