Zvezda pregazila Dinamik: Nova stotka za Tomićeve pulene!

prijateljski meč

Na utakmici nisu nastupali Davidovac i Nenadić, kao i Majk Cirbes zbog reprezentativnih obaveza

Košarkaši Crvene zvezde odigrali još jednu pripremnu utakmicu protiv Dinamika i pobedili rezultatom 100:63.

Od samog početka košarkaši Zvezde delovali su sigurno. Posebno su se istakli Regland i Perperoglu koji je postigao tri trojke iz četiri pokušaja.

Iako bez poena u prvom poluvremenu Odžo je dobro delovao na terenu sa Reglandom, kada je u pik igri konstantno pravio višak koju su saigrači vešto koristili. Tako su i prvo poluvreme završili rezultatom 60:34 sa 10 ubačenih trojki iz 18 pokušaja.

Majkl Odžo
Majkl Odžo foto: Starsport©

I u drugom poluvremenu viđena je dobra igra naših košarkaša. Trener Tomić je koristio priliku da isproba razne taktičke varijante. Svih 12 košarkaša su upisali minute i postigli poene. Na utakmici nisu nastupali Davidovac i Nenadić, kao i Majk Cirbes zbog reprezentativnih obaveza.

Crvena zvezda: Regladn 10, Perperoglu 13, Ristić 8, Beron 10, Simanić 10, Faje 7, Radanov 8, Lazić 3, Kešelj 8, Dobrić 11, Odžo 5, Čović 7