NEJMAR BRIZNUO U PLAČ POSLE GOLA: Brazilca niko nije mogao da smiri! Jecao i lio suze, kao da je ispao sa Mundijala! (FOTO)

Nije mogao da se suzdrži

Objavljeno: 16:22h

Brazilci su uz dosta muke pobedili reprezentaciju Kostarike i tako skinuli veliko breme sa svojih leđa.

Koutinjo i Nejmar u zagrljaju
Koutinjo i Nejmar u zagrljajufoto: Reuters

Rezultat je glasio 0:0 sve do 91. minuta i sve je izgledallo kao da će Brazilci biti na pragu sudbine argentine, a onda je koutinjo vratio Brazil u život pogotkom u 92. minutu meča.

Nejmar pada na kolena i slavi pobedu
Nejmar pada na kolena i slavi pobedufoto: Reuters

A onda pet minuta kasnije Nejmar je otklonio sve nedoumice i pogodkom overio pobedu "Karioka", koja im je obezbedila mirniji san pred odlučujuću utakmicu protiv Srbije.

Nejmar pod uticajem emocija
Nejmar pod uticajem emocijafoto: Reuters

Iste sekunde kako je sudija odvirao kraj meča, Nejmar je pao na kolena i krenuo da plače kao malo dete. Od sreće naravno.