Prvo poluvreme izblejiš, a onda razbiješ Panamu! Ubedljiva pobeda Belgije na startu Mundijalu! (FOTO) (VIDEO)

Svetsko prvenstvo 2018.

Fudbalska reprezentacija Belgije savladala je u meču prvog kola selekciju Paname rezultatom 3:0.

Posle prvog poluvremena bez golova, u drugom je viđeno pravo potapanje Paname.

Belgijanci su golom Drisa Mertensa poveli u 47. minutu, a ubedljivu pobedu su overili u 69. i 75. minutu preko Romela Lukakua koji je postigao oba pogotka za svoju reprezentaciju.

U sledećem meču grupe G sastaju se Engleska i Tunis od 20 časova, a u drugom kolu igraće Belgija i Tunis, odnosno Engleska i Panama.