DOKTOR FUDBALA! Ibra postigao dva gola, ali džaba kada igra sa kretenima! (VIDEO)

STRAŠNO

Ne može ni Ibrakadabra sve sam!

Objavljeno: 10:17h

Zlatan Ibrahimović je opet bio dvostruki strelac, ovoga puta u porazu Los Anđeles Galaksija od ekipe Dalasa (3:2).

Dalas je golovima Holingsheda i Kristijana Kolmana već na poluvremenu imao dva gola prednosti. U 66. minutu Ekvadorac Guezo je povisio na 3:0 i činilo se da će tim iz LA doživeti pravu katastrofu na ovom meču.

Međutim, samo tri minuta kasnije sjajni Zlatan Ibrahimović je postigao gol i smanjio zaostatak svog tima.

Dalas je u finišu meča ostao sa igračem manje, pošto je Kolman dobio crveni karton. Iako su imali inicijativu, fudbaleri Galaksija su samo uspeli da ublaže poraz. Zlatan je u nadoknadi vremena ponovo zatresao mrežu Dalasa za konačnih 3:2.

BONUS VIDEO: Novica posle ispadanja u polufinalu od Zvezde