OPASAN JE MALI! Joveljić prvi put zaigrao od prvog minuta, odmah postigao dva gola! Zvezda deklasirala Spartak (FOTO) (VIDEO)

35. kolo Superlige

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz Espreso

Objavljeno: 22:20h

Crvena zvezda je u 35. kolu Superlige, 5. kolu plej-ofa slavila nad Spartakom iz Subotice sa 4:0 pred praznom Marakanom.

Pogotke su postigli Dejan Joveljić u 35. i 63. minutu, Nemanja Radonjić u 5, i El Fardu Ben u 43.

Bio je ovo prvi start mladog Joveljića u Superligi, u seniorskom fudbalu uopšte, a odmah je postigao dva pogotka. Čini se da će on biti veliki igrač u budućnosti.

Inače, Delije su pronašle način da budu prisutne na ovom meču, a OVDE pogledajte kako.

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz "lajv-blog".

91. minut - U nadoknadi vremena je rezervni golman Spartaka Bojan Jović, koji je sedeo na klupi, dobio crveni karton zbog nekih prigovora. A, onda je fino ispsovao sudiju prilikom izlaska sa terena.

78. minut - Dobra prilika za Račića.

63. minut - DEJAAAAAAAAN JOVELJIĆ!!!!! Novi gol mladog Zvezdinog napadača na ovom meču. Dakle, dečko ima jedan start u seniorskoj karijeri, a dva gola :)

59. minut - Prilika za Bena, odbranio je Lučić!

56. minut - Mirno drugo poluvreme.

49. minut - Spartak pogađa stativu!

46. minut - Utakmica je nastavljena.

GOTOVO JE PRVO POLUVREME POSLE MINUTA NADOKNADE! Čini se da je ovde već sve gotovo!

43. minut - Ben postiže sedmi gol za Crvenu zvezdu od kada je stigao iz Olimpijakosa! Greška Spartaka na sredini terena je koštala, asistirao mu je Radonjić.

35. minut - Prvi gol Joveljića u seniorskoj konkurenciji! Bio je precizan sa penala.

34. minut - Nepostojeći penal je sviran za Zvezdu, čini se u prvi mah! Čekamo video snimak.

21. minut - Dobra šansa za Bena!

Delije su ipak došle na meč!

6. minut - Nemanja Radonjić postiže pogodak! Izgleda da je na samom kraju sezone ušao u pravu golgetersku formu.

1. minut - Utakmica je počela!

19.18 - Poznati su sastavi za ovaj meč.

Crvena zvezda: Borjan - Stojković, Frimpong, Babić, Rodić - Račić, L. Ilić - Ben, Krstičić, Radonjić - Joveljić.

Spartak Subotica: Lučić - Šimura, Jočić, Kerkez, Glavčić, Dunđerski, Torbica, Vukčević, Đuričin, Ćalasan, Dieng.