VEČE NEVEROVATNIH KIKSEVA! Poklanjala Čuka, poklanjao Partizan, Zoran Tošić doneo prevagu! (FOTO) (VIDEO)

PLEJ-of superlige

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...

Objavljeno: 21:05h

Fudbaleri Partizana slavili su posle velike borbe sa 2:1 nad Čukaričkim u Humskoj ulici i tako mu se na neki način osvetili za poraz u Kupu rezultatom 2:4 na Banovom brdu.

Crno-beli su poveli u 18. minutu golom Zorana Tošića posle greške Nikole Drinčića, ali se Čuka vratila u meč čim je sudija odsvirao početak drugog poluvremena.

Grešku Saše Zdjelara iskoristio je Nemanja Belaković, ali je u 81. minutu ponovo precizan bio Zoran Bambi Tošić za trijumf svog tima.

Da podsetimo, ove dve ekipe se ponovo sastaju u polufinalu Kupa Srbije, kada će Partizan pokušati da nadoknadi dva gola zaostatka.

Evo i tabele plej-ofa Superlige.

Sva dešavanja sa ovog meča koji počinje od 19 časova možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...

81. minut - Zoran Tošić postiže GOL ZA PARTIZAN! Tavamba mu je asistirao, crno-beli idu ka trijumfu.

74. minut - Povredio se Vladimir Stojković i morao je da napusti igru. Zamenio ga je Jovičić.

58. minut - Prilike za Pantića i Tošića, ali pored gola oba puta.

46. minut - GOL ZA ČUKU! Nemanja Belaković postiže pogodak čim je krenulo drugo poluvreme. Velika greška Saše Zdjelara.

POLUVREME! Partizan i dalje ima prednost iz 18. minuta, koja mu značajno učvršćuje drugo mesto na tabeli.

36. minut - Solidan pokušaj Petra Bojića iz daljine, ali malo pored leve stative golmana Stojkovića.

18. minut - GOL ZA PARTIZAN! Veliki kiks bivšeg igrača Partizana Nikole Drinčića koji se okliznuo, Zdjelar je oduzeo loptu, što je iskoristio Zoran Tošić i volejem doneo prednost svom timu posle ne baš najsrećnijeg pasa koji mu je poslao vezista crno-belih.

13. minut - Odlična prilika za Čuku, u njoj se našao Ognjen Mudrinski, ali nije uspeo da uputi šut prema Stojkoviću, dobro je odreagovao Milan Mitrović. Na drugoj strani pokušao je Marko Jevtović iz daljine, ali nije pogodio okvir gola.

12. minut - Miran meč za sada.

1. minut - Utakmica je počela.

19.00 - Sve je spremno za početak meča...

18.00 - Evo sastava obe ekipe.

U ekipi Partizana nema Tavambe, koji je na klupi, dok se u prvi tim vratio Milan Mitrović, čovek koga dugo nije bilo u startnoj postavi zbog povrede.

BONUS VIDEO: Radnički - Zemun, borba za titulu