ŠTA URADI NIKOLA ĐURĐIĆ! Njegov tim nije pobedio, ali svi pričaju o bivšem fudbaleru Partizana! (VIDEO)

DOKTORAT

Fantastično popodne za srpskog igrača...

Objavljeno: 19:49h

Fudbaleri Hamarbija odigrali su nerešeno 2:2 protiv Hakena u gostima, u petom kolu švedske lige, a to ne bi bila vest koja bi preterano zanimala naše čitaoce da oba pogotka nije dao Nikola Đurđić.

I to ne da ih je dao, već ih je dao za minut.

Domaći su poveli preko Paulinja u 12. minutu, a nakon toga na scenu stupa bivši fudbaler Partizana koji je u jednom minutu postigao dva gola.

Meč je na kraju završen 2:2, a čuvara mreže Hamarbija savladao je u drugom poluvremenu matirao El Kabir.

BONUS VIDEO: Radnički - Zemun, borba za titulu