EVROGOL NA BANOVOM BRDU: Pantić promešao dvojicu, sasekao u kaznenom, a onda - BOMBA I SKIDANJE PAUČINE! (VIDEO)
Momenat kada Danilo Pantić daje gol, Foto: Printscreen/youtube

sJajno prvo poluvreme polufinala kupa

Majstorski potez Partizanovog veziste

Objavljeno: 22:11h

Samo četiri minuta nakon pogotka za vođstvo Čukaričkog od 2:1, sjani vezista Partizana je masetralnim pogotkom minut pre kraja prvog poluvremena vratio meč u egal.

Pantić je primo loptu sa leve strane na oko 30 metara od gola Čukaričkog, promešao dva protivnička igrača, sasekao u kazneni prostor i sjajnim udarcem poslao loptu pod prečku golmana "Brđana" koji je bio nemoćan u nameri da spreči prelep pogodak. Da ne objašnjavamo previše, pogledajte sami pa prosudite.

BONUS VIDEO: Roditelji izvlače deci živu glavu u tuči na Večitom derbiju