Čukarički razneo Spartak u paramparčad!
Nenad Lalatović, Foto: Fonet/Aleksandar Barda

superliga, 28.kolo

Čukarički je ostvario važnu pobedu u borbi za Evropu, pošto je rezultatom 4:1 bio bolji od Spartaka. Tri pogotka za Čukarički postigao je Marko Docić, dva iz penala u 13. i nadoknadi poluvremena, kao i 72. minutu, a strelac je u 87. bio i Asmir Kajević. Gol za Spartak u 33. dao je Arandjel Stojković.

Ekipa sa Banovog brda treća na tabeli sa 50 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Radnički, dok se Spartak nalazi na petom mestu sa četiri manje.

Superliga, 29. kolo:

Petak:

Rad - Voždovac 0:1 (0:1) (Luković 10)

Subota:

Borac - Mačva 2:0 (0:0) (Mateus Lima 63, Dupovac 79)

Radnički Niš - Vojvodina 1:1 (0:0) (Stanković 89 - Zličić 55)

Radnik - Javor 1:0 (1:0) (Milovanović 10)

Zemun - Napredak 1:1 (0:0) (Vukadinović 70 - Zec 48)

Bačka - Partizan 1:2 (0:1) (Mićić 85 - Ožegović 4pen, Tavamba 78)

Nedelja:

Čukarički - Spartak 4:1 (2:1) (Docić 13pen, 45pen, 72, Kajević 87 - Stojković 32)

Mladost Lučani - Crvena zvezda 2:5 (1:2) (Pavlović 36, 73 - Srnić 18, Babić 44, Pešić 56pen, 84, L. Ilić 81)