NAPREDAK - NAGAZNA MINA ZA VEČITE! Zvezda prosula tri boda protiv Čarapana! (VIDEO)
Detalj sa meča Zvezda - Napredak, Foto: Saša Pavlić Koky

27. kolo superlige srbije

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 20:29h

Fudbaleri Crvene zvezde prekinuli su niz pobeda u Superligi, pošto je Napredak u poslednjim momentima meča na Marakani oteo bodove, 1:1!

Pogotke na utakmici dali su Nenad Krstičić u 52. minutu, odnosno Nikola Eskić u 92.

Crveno-beli nisu bili preterano agresivni niti nadmoćni.

Pomalo nezanimljivo poluvreme donelo je i prazne mreže.

Ipak, u drugom dosta više dešavanja.

Najpre je Krstičić postigao prelep pogodak posle odbitka na nekih 17 metara od gola Petrovića.

Napredak se nije predavao, već je igrao kao da nema šta da izgubi, a to mu se vratilo u vidu pogotka u 91. minutu.

Par momenata pre toga čak su "Čarapani" pogodili stativu, a ovo je bila samo potvrda hrabre igre.

Tako su crveno-beli nerešenim rezultatom ostali na prvom mestu, ali sa 12 bodova u odnosu na Partizan, a ne 14 kao što su se Delije nadale.

KRAJ MEČA!!!!!! ZVEZDA IMA +12 U ODNOSU NA PARTIZAN!

91. minut - GOOOOOOOOOOOL! 1:1, ESKIĆ JE DAO GOL, ŠOK NA MARAKANI!

90. minut - STATIVA! Napredak je bio najbliži golu, i to u poslednjim momentima meča!!!

80. minut - Bez toliko uzbuđenja ulazimo u završnicu meča.

65. minut - NAJBOLJA ŠANSA! Napredak je sa distance mogao lako da izjednači, ali je šut prošao pored desne stative Milana Borjana.

52. minut - GOOOOOL! KRSTIČIĆ DONOSI PREDNOST ZVEZDI!

46. minut - Počinje drugo poluvreme!

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

35. minut - I dalje bez golova na Marakani...

22. minut - Domaćin više napada, ali ni Napredak nije daleko, koji mudro čeka svoju šansu iz kontranapada.

11. minut - U toku je opsada gola Napretka koji se za sada brani, Pešić je propustio šansu da ugrozi Petrovića.

6. minut - Zvezda je već do sada uspela par puta da pripreti.

MEČ JE POČEO

18:30 - Ovakvo je stanje na našem najvećem stadionu par minuta pre početka. Sablasno prazna "Marakana"...

18:15 - Navijači Napretka se rado prisećaju ovog detalja pred duel sa Zvezdom.

18:00 - Izašle su postave na manje od pola sata uoči početka, a ni na klupi nema Slavoljuba Srnića!

Crvena zvezda (4-3-2-1): Borjan - Stojković, Savić, Le Talek, Rodić - Račić, Krstičić, Milijaš - Milić, Radonjić - Pešić. Klupa: Supić, Frimpong, Gobeljić, Jovičić, L. Ilić, Adžić, Joveljić.

Napredak (4-2-3-1): Ni. Petrović - Boranijašević, Simonović, Veškovac, Ne. Petrović - Kostić, Eskić - Ndiaje, Vulić, Vukanović - Nikolić.

Klupa: Janković, Rušević, Milisavljević, Markovski, Basrak, Zec, Ivanović.

17:30 - Kvote su sledeće: